نخستین مهرواره سرود آفرینش مازندران برگزیدگان خود را شناخت

نخستین مهرواره سرود آفرینش مازندران برگزیدگان خود را شناخت

نخستین مهرواره سرود آفرینش مازندران در چالوس برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، این مهرواره 5 دی ماه با حضور مسوولان اداری و عموم علاقه‌مندان شهرستان چالوس در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری این شهرستان برگزار شد.

مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران در این برنامه؛ با بیان اینکه 12 گروه سرود در این مهرواره شرکت کردند، یکی از اتفاقات خوب برگزاری چنین جشنواره‌هایی را فعالیت گروه محور دانست و شعار مهرواره را؛ نغمه های روشن فردا و آینده ساختنی است عنوان کرد.

 محمد علی یزدان شناس با اشاره به برگزاری موفق چندین جشنواره استانی و برنامه فرهنگی و هنری این کانون از جمله؛ جشنواره قصه‌گویی، جشنواره هنرهای نمایشی و مهرواره سرود آفرینش؛  فعالیت سرود را یک فرآیند اثربخش دانست که از تشکیل گروه تا تولید اثر، افراد با انجام فعالیت‌های گروهی در کنار دوستی به  تمرین زندگی می پردازند.

وی مهمترین هدف جشنواره را هم این موضوع عنوان کرد و بر کسب مهارت کودکان ونوجوانان تاکید کرد.

معاون فرماندار شهرستان چالوس نیز در این برنامه با خرسندی از برگزاری این مهرواره در این شهرستان، ظرفیت کانون را در شکوفایی و رشد استعدادهای کودکان و نوجوانان بسیار حایز اهمیت عنوان کرد و بر توسعه این ظرفیت‌ها تاکید کرد.

حمید محمدی فیروزی، انجام فعالیت سرود با استفاده از هنر نمایش را ترکیب جذاب و قابل توجه  عنوان کرد که می تواند به  ایجاد نشاط و مهارت افزایی در کودکان و نوجوانان منجر شود.

وی در عین حال انجام این برنامه‌ها را ظرفیت موثری عنوان کرد که می تواند ابزار مهمی در انتقال فرهنگ به نسل جوان جامعه باشد.

 

بر همین اساس با  رای هیات داوران، سه گروه منتخب این مهرواره :

گروه سرود مرکز شماره ۱ ساری با اثر «هاچین و واچین» - گروه سرود مرکز نوشهر با اثر « کانون» و گروه سرود مرکز رامسر با اثر «مازندران زیبا» تعیین شدند.

 هم چنین: لوح تقدیر و جایزه نقدی دربخش بروشور به طیبه محبوب مربی کانون دلشگا به خاطر تولید بروشور گروه سرود کانون دلگشا تعلق گرفت.

لوح تقدیر و جایزه نقدی رهبری گروه هم به  سید صادق بابازاده مربی فرهنگی کانون قائمشهر رسید.

هیات داوران با اهدای لوح تقدیر به فائزه رسکتی مربی فرهنگی مرکز قائمشهر برای سرودن شعر و ترانه‌های این مهرواره  و اهدای  لوح تقدیر به سید رضا صدرایی برای آهنگ‌سازی سرودهای این مهرواره از آنان   قدردانی نمود.

هم‌چنین از امیر محمد نوشادیان عضو فعال کانون که در جشنواره‌های متعدد استانی هنرنمایی داشته است تجلیل شد.

مدیرکل کانون مازندران از هیات داوران جشنواره نیز با اهدای لوح تقدیر تجلیل نمود.

گفتنی است: در این مهرواره  از همه گروه‌های که شرکت کردند با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.


شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت